Vorige besturen

Binnen Stuban is het gebruikelijk dat er elk jaar een nieuw bestuur wordt gekozen. Hieronder vind je de afgelopen besturen sinds 2009.

54e bestuur (2019-2020)

Voorzitter: Sjoerd Hemels, Secretaris: Femke Hogeweg, Penningmeester: Annemijn van Klink, PR commissaris: Lunya van Wunnik, Competitieleider: Jelte Schermer.

53e bestuur (2018-2019) (2)

Voorzitter: Merel Rijn, Secretaris: Arjen Beunk, Penningmeester: Sjoerd Hemels, PR commissaris: Sarah Dikker, Competitieleider: Guo Xun Hu.

53e bestuur (2018-2019) (1)

Voorzitter: Arthur Christianen, Secretaris: Arjen Beunk, Penningmeester: Sjoerd Hemels, PR commissaris: Sarah Dikker, Competitieleider: Guo Xun Hu.

52e bestuur (2017-2018)

Voorzitter: Arthur Christianen, Secretaris: Michelle Beurskens, Penningmeester: Merel Rijn, PR commissaris: Marieke Eringfeld, Competitieleider: Olaf Smeulders.

51e bestuur (2016-2017) (2)

Voorzitter: Susan Eringfeld, Secretaris: Michelle Beurskens, Penningmeester: Daphne Korte, PR commissaris: Mandy de Kort, Competitieleider: Noël de Kler.

51e bestuur (2016-2017) (1)

Voorzitter: Susan Eringfeld, Secretaris: Alexandra Laurijssen, Penningmeester: Mark Notermans, PR commissaris: Mandy de Kort, Competitieleider: Noël de Kler.

50e bestuur (2015-2016) (2)

Voorzitter: Leontine Niessen, Secretaris: Alexandra Laurijssen, Penningmeester: Mark Notermans, PR commissaris: Xander Somers, Competitieleider: Hanneke van Weert.

50e bestuur (2015-2016) (1)

Voorzitter: Leontine Niessen, Secretaris: Alexandra Laurijssen, Penningmeester: Mark Notermans, PR commissaris: Xander Somers, Competitieleider: Hanneke van Weert, Algemeen: Manon van der Meeren.

49e bestuur (2014-2015)

Voorzitter: Manon van der Meeren, Secretaris: Jelle Douma, Penningmeester: Maaike ter Borg, PR commissaris: Nadia Himantono, Competitieleider: Maaike van Kalmthout.

48e bestuur (2013-2014) (2)

Voorzitter: Daphne Mulder, Secretaris: Jelle Douma, Penningmeester: Maaike ter Borg, PR commissaris: Nathalie Bruijsten, Competitieleider: Renee van Haperen.

48e bestuur (2013-2014) (1)

Voorzitter: Daphne Mulder, Secretaris: Jelle Douma, Penningmeester: Chaline Klijn, PR commissaris: Nathalie Bruijsten, Competitieleider: Renee van Haperen, Algemeen: Maaike ter Borg.

47e bestuur (2012-2013) (2)

Voorzitter: Stanley Lambertus, Secretaris: Anouk ter Horst, Penningmeester: Chaline Klijn, PR commissaris: Koen Reintjes, Competitieleider: Renee van Haperen.

47e bestuur (2012-2013) (1)

Voorzitter: Stanley Lambertus, Secretaris: Anouk ter Horst, Penningmeester: Samantha van der Beek, PR commissaris: Koen Reintjes, Competitieleider: Karen Hoofd.

46e bestuur (2011-2012)

Voorzitter: Irene Geurts, Secretaris: Anouk ter Horst, Penningmeester: Samantha van der Beek, PR commissaris: Janneke Suijskens, Competitieleider: Karen Hoofd.

45e bestuur (2010-2011) (2)

Voorzitter: Thijs Richters, Secretaris: Anouk ter Horst, Penningmeester: Samantha van der Beek, PR commissaris: Annemarie van Basten, Competitieleider: Raymund Centeno.

45e bestuur (2010-2011) (1)

Voorzitter: Thijs Richters, Secretaris: Koen Reintjes, Penningmeester: Samantha van der Beek, Competitieleider: Raymund Centeno, Algemeen: Annemarie van Basten.

44e bestuur (2009-2010)

Voorzitter: Thijs Richters, Secretaris: Koen Reintjes, Penningmeester: Marissa Benne, Competitieleider: Raymund Centeno, Algemeen: Annemarie van Basten, Algemeen: Samantha van der Beek.