Carnavalstoernooi

Op een zekere woensdag, geschat avond van de 8e van februari in het jaar van onze goede Heer 2023, vond wederom het jaarlijkse Stuban carnavalstoernooi plaats. In felle kleuren, uitgebreide outfits – waaronder veels te warme onesies behoorlijk populair waren – bestormden onze leden vrolijk de baan om met alle ongemak van dien zeer vrolijk gemutst potjes tegen elkaar te spelen. De PRAC was goed voorbereid met fris, lekkernijen, en een kaartjessysteem om alles in de juiste banen te laten lopen. Onze leden hebben zich toen ook van hun beste kan laten zien en de PRAC mooi een schuin gezicht laten trekken toen maar liefst 45(!!!) leden hun eigen kop om de hoek staken. Met wat creatief denkwerk werd al snel een van de baantjes als noodbaan ingedeeld waar rond-de-tafel gespeeld kon worden, zodat geen enkele stubanees zich hoefde te vervelen. Na hard te hebben lopen peinzen (wat en helder denken ging natuurlijk al minder lekker na alle versnaperingen en intensieve potjes) heeft de PRAC ook dit jaar een stubanees met het beste costuum weten te kronen, ditmaal mocht Caspar met de welbegeerde prijs naar huis. Uiteindelijk werd de avond gezellig door enkele stubanezen afgesloten in CafĂ© Tappers.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s